загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Пенсіями переселенців зацікавилася ООН

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Пенсіями переселенців зацікавилася ООН

ООН стурбована тим, що уряд України призупинив виплати пенсій і соціальної допомоги на сході України.

Як повідомляється в доповіді Управління ООН з координації гуманітарних питань (УКГП), уряд України призупинив або повністю скасував видачу соціальних допомог більш ніж 600 тисячам внутрішньо переміщених осіб (ВПЛ). Крім того, влада заморозила виплату пенсій більш ніж 370 тисячам жителів Донецької і Луганської областей.

У документі йдеться, що сотні тисяч громадян України живуть в страху, побоюючись, що їх позбавлять статусу внутрішньо переміщених осіб, який дозволяє їм розраховувати на соціальні виплати. Підставою для цього стало рішення уряду країни припинити виплати і почати перевірку зареєстрованих ВПЛ у п'яти областях на сході України – Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Запорізької і Луганської – через підозри в шахрайстві.

В ООН відзначають, що проводяться владою перевірок відсутні чіткі критерії та процедури. Так, місцева влада вдається до обшуків і шукають свідків, які могли б підтвердити, що біженці дійсно покинули свої будинки.

В Управлінні ООН висловлюється занепокоєння з приводу призупинення виплат пенсій, які не повинні бути ув'язані зі статусом ВПЛ.

Повідомляється, що донецький і луганський пенсійні фонди припинили виплату пенсій 285 тис. і 87 тис. пенсіонерів відповідно.

Гуманітарне співтовариство закликає уряд не пов'язувати соціальні виплати ВПЛ з пенсіями, які є невід'ємним правом громадян, підкреслюється в доповіді.

До списку новин