загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жінка, яку вигнали з офісу у взутті без підборів, розпочала війну проти дрес-коду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Жінка, яку вигнали з офісу у взутті без підборів, розпочала війну проти дрес-коду

Нікола Торп, яку днями відіслали з лондонського офісу додому, бо прийшла не на підборах, розпочала збір підписів під петицією за право жінок не носити таке взуття на роботу.

 

Нині документ вже підписали 125 тисяч людей — і це швидше, ніж за 48 годин, пишеThe Guardian.

27-річна секретар ресепшену міжнародної компанії PwC ходила на роботу у взутті на пласкій ході, однак її попросили перевзутися і придбати собі туфлі з підборами 5-10 см заввишки.

Після того, як дівчина відмовилася, їй наказали повертатися додому, не заплативши за роботу.

Петиція Торп, яка пропонує законодавчо заборонити працедавцям вимагати від жінок, щоб ті взували взуття з високими підборами на роботу, тепер має одержати відповідь від уряду.

"Підбори на роботі" також стануть темою дебатів у британському парламенті, йдеться на сайтіелектронних петицій парламенту.

Нікола Торп в ефірі BBC, скріншот з ефіру

"Досі у Великобританії вимоги взувати підбори проти бажання жінки були легальними. Закони дрес-коду мають бути змінені, щоб жінки могли обирати, яке взуття вони хочуть носити. Чинний дрес-код є застарілим та сексистським", — йдеться у петиції.

Жінка каже, що не очікувала такого відгуку на своє звернення, але вона їм задоволена:"Реакція суспільства доводить, що питання важливе, і це крок у вірному напрямку. Петиція розпочала діалог для жінок про те, як вони почуваються на роботі".

Торп додала, що петицію підписало також багато чоловіків.

Агентство, не яке працювала дівчина, заявило, що раніше вона підписала інструкції до роботи. Однак виконавчий директор Саймон Пратт заявив, що тепер компанія вже змінила свою політику: "Усі наші колеги-жінки можуть взувати пласке взуття — на свій вибір".

До списку новин