загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уроки інвестиції: куди найкраще вкладати власні заощадження

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Уроки інвестиції: куди найкраще вкладати власні заощадження

За останні роки кількість українців, котрі спроможні витратчати гроші не тільки на товари першої необхідності, але й відкладати на майбутнє, значно скоротилася. Відтак близько 50% іванофранківців тримають гроші на банківських картках, користуючись ними, але не накопичуючи кошти. Однак є й ті, хто все ж таки відкладає певну суму, аби в подальшому інвестувати її з користю для себе.

Щоб дізнатися, куди найкраще вкладати власні заощадження кореспондент 0342.ua звернувся за порадами до колишнього керівника обласної філії ПриватБанку, а згодом голови правління ПриватБанку Грузії (2009-2013 роки) Богдана Лесюка. Отож...

Якщо у вас на зберіганні сума у 20 тисяч гривень...

В самий раз вкладати їх у енергозбереження власних осель  утеплити будинки, модернізувати котли, перейти на інші джерела енергетичного забезпечення, поміняти лічильники та навести облік комунального господарства у власній квартирі чи будинку.

Якщо у вас на збереженні близько 50 — 100 тисяч гривень і ви є власником автомобіля...

Найкраще вкласти гроші у його "підремонтувати", продати, а на вилучені кошти придбати малолітражку чи електромобіль. А на зекономлені гроші, знову ж таки зайнятися енергозбереженням житла.

Якщо у вас на зберіганні більше 100 тисяч гривень...

Не варто вкладати кошти у житлову нерухомість, оскільки на найближчі 10 років це не інвестиція. Краще придбати земельну ділянку або комерційне приміщення і розпочати власний бізнес, який приноститиме вам прибуток.

Якщо у вас вже є власний бізнес і понад 500 тисяч гривен...

Подумайте над оптимізацією витрат свого підприємства — закупіть нову оргтехніку і програмне забезпечення, скоротіть лишні робочі місця і, знову ж таки, вкладіть кошти у комерційну нерухомість. 

Якщо ви пенсіонер...

Перегляньте перелік надійних банків, які пройшли і витримали "економічний стрес" і, які є прибутковими, а не "шкутильгають" до банкрутства, і поставте гроші на депозит. За рахунок відсотків можна жити.

Якщо ви студент чи достатньо молоді ще...

Вкладайте кошти у власну освіту. Здобувайте хорошу освіту у престижному ВНЗ і оформляйтеся на роботу офіційно. Немає можливості працювати на хорошій роботі в Україні, як би це прикро не звучало, — їдьте за кордон.

Але до якої б категорії людей ви не належали, найголовніша порада кожному — навести облік і контроль у власному господарстві і переглянути договірні умови з комунальними підприємствами, які вас обслуговують. Сьогодгні це найнеобхідніша і найкраща інвестиція. 

 

До списку новин