загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Навчіться відпускати: лише ви знаєте, що пережили самі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вам самотужки вдалося пережити одні з найскладніших часів у житті, тому не варто більше нести на собі тягар чужих проблем. Як і не варто дозволяти спогадам робити себе нещасливими.

Життя – це довга та складна дорога, під час якої все може настати, змінитися та будь-що трапитися.

Але ви відважна жінка і лише самі знаєте, через що довелося пройти, щоб бути там, де ви є сьогодні. 

Можливо, завтра не обов’язково буде простим. Члени сім’ї можуть мати більш чи менш вдалі дні, або ж чоловік не завжди визнає те, що ви для нього робите. Кожна іноді прокидається з думкою, що просто немає сил починати новий день…

Але ви все ж розплющуєте очі, дивитеся на світ і вирішуєте проблеми. Ви сильніша, ніж про себе думаєте, і сміливіша, ніж будь-хто здатен собі уявити.

Потрібно просто трохи більше повірити в себе, щоб сміливо справлятися з усім, що стає на шляху.

У цій статті ми хочемо закликати вас подумати трохи більше про деякі життєві моменти. Вони неодмінно стануть поштовхом до змін…

Навчіться відпускати

1. Справа не в найбільшій підтримці, а в здатності “відпустити”

Іноді ви можете вважати, що найсильніші люди –  це ті, хто може вистояти в будь-яких умовах. Під тиском роботи, домашніх обов’язків, дітей, батьків, родичів…

У кожного є потреби, тому іноді ми намагаємося ставити їх вище за власні.

Без сумніву, це буває корисно. Потрібно давати любов і підтримку тим, хто належить до наближеного соціального й емоційного оточення, однакчасом баланс порушується.

Близькі можуть не завжди цінувати ті добрі жести та вчинки, які ви робите для них, а перебирання на себе чужих проблем додає власних…

  • Живіть відповідно до свого життєвого досвіду, спогадів та переживань.Не несіть на власних плечах тягар інших, адже незабаром ви помітите, що це негативно впливає на життя та сповільнює прогрес.

Якщо якийсь член сім’ї домінує у вашому житті, намагаючись обмежити свободу дій і не дати йти своїм шляхом, потрібно встановити межі. “Навчіться відпускати”.

  • Не терпіть сумніви інших. Не дозволяйте егоїзму, непевності, підозрам або безпідставній критиці взяти над собою гору.

Не беріть собі до голови негативні емоції або невдачі, адже, рано чи пізно, ви станете їх в’язнем.

  • Якщо партнер порушує ваші права або не дає змоги бути собою,подумайте про це. Ви відкладаєте всі свої бажання на потім, тому що не маєте змоги робити те, що подобається, або постійно вислуховуєте чужі вказівки. Справжню силу духу має та, що може піти від людини, яка не дає рухатися далі або робить боляче.

Якщо подруга ставить свої потреби вище за ваші, діє лише на свій розсуд і приходить лише тоді, коли щось треба, над цим також варто задуматися.

  • Не назбируйте чужі проблеми та не додавайте собі зайвих турбот, коли насправді потрібно шукати гармонії.

Вміння цінувати себе автоматично не робить людей егоїстами. Відкиньте те, що не приносить щастя. У житті є кілька опорних стін, про які завжди потрібно турбуватися: самооцінка та люди, яких ви дійсно любите.

На життєвій дорозі чекає безліч перепон. Не беріть на свої плечі занадто багато, адже ця вага не даватиме змоги рухатися далі. Відв’яжіть “камені, які тягнуть на дно”.

 Ми перерахували все те, чого НЕ варто робити, тому що є одне “ТРЕБА” на всі неприємні випадки життя: “Треба навчитися відпускати”.

2. Пам’ятайте, що в житті все приходить і йде.

У кожного були моменти, коли просто хочеться, щоб майбутнє настало якомога швидше: з’явилася любов усього життя, відбулася мандрівка, нова робота чи будинок…

Однак не варто бігти поперед батька. Життя йде своїм ритмом і потрібно навчитися бути терплячими, плисти повільною течією, яка ніколи не змусить вас опинитися позаду.

Хоча й час наближає мрії, він також приносить розчарування, горе та втрати.

  • Як жінці, у своєму житті вам довелося пройти крізь різні важкі часи, які ніхто не в силі повністю зрозуміти. Можливо, лише ви одна про них знаєте.

Усередині нас є значно більше, ніж ми хочемо показувати. Кожна приховує старі спогади та втрати, які й досі іноді болять.

  • Утім усе можна подолати. Адже річ у тому, що важить лише те, що “тут і зараз”. Місце, у якому ви є, бажання та потреби, без додаткового тягаря чужих проблем.
  • У цьому житті все прийде і піде, тож пам’ятайте: не бійтеся плину часу. Навчіться відпускати те, що вже неважливо.
  • Вас повинна лякати лише думка про “непрожите життя”, роки порожнечі без спектру почуттів і досвідів, у тому числі й страждань… адже все це змушує нас дорослішати.

Лише людина знає, що їй довелося пережити і пам’ятає ціну, яку довелося заплатити за власне життя. Пишайтеся тим, ким ви є, й усіма своїми здобутками.

 

Джерело:
До списку новин