загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У спеку краще носити просторий чорний одяг, ніж білий

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Всім прекрасно відомо, що спекотна літня погода - найкращий час для одягу білого кольору, так як білий відбиває гарячі сонячні промені, не даючи їм нагрівати тіло, в той час, як чорний одяг поглинає їх повністю! Це нам розповіли ще в дитинстві, і з тих пір у нас не було причин в цьому сумніватися.
Але давайте-но поміркуємо над цим. З точки зору фізики, твердження про корисність білого в спеку є абсолютно правильним. Але неповним. Білий одяг відбиває не тільки тепло, що виходить від Сонця, а й тепло, що виходить від нас самих.
Людина - теплокровна, з середньою температурою 36,5 градусів за Цельсієм. І всі ці 36 градусів тепла, відбиваючись від наших білих футболок зсередини, повертаються до нас же.
З іншого боку, чорний одяг поглинає не тільки сонячне тепло, а й наше власне теж. Вам буде жарко в облягаючій футболці чорного кольору, але просторий чорний одяг, що дає можливість вітерцю овівати ваше тіло, ефективніше позбавить вас від вашого власного тепла, ніж білий.
Залишається тільки нагадати, що білі ведмеді, які живуть в жахливих холодах, мають біле забарвлення, а не чорне, нібито утримує тепло. З іншого боку, кочові народності пустелі воліють чорні, а не світлі шати, і прекрасно почувають себе при 50-градусній спеці.

 

До списку новин