загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Європарламенті відкрилася виставка видатного українського художника Івана Марчука

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Європейському парламенті з нагоди 25-ої річниці Незалежності України відкрилася виставка видатного українського художника Івана Марчука "Генотип свободи".

Депутат ЄП Марк Демесмакер, який виступив організатором події, відкриваючи виставку, сказав: "Ця виставка відзначає творчість Івана Марчука. Це - чудова колекція картин. Ми також відзначаємо незалежність та свободу України".

Він назвав художника "живою легендою українського мистецтва". "Він - народний художник України та геній сучасного мистецтва", - наголосив європейський політик.

Демесмакер коротко зупинився на історії незалежності України, вказавши на такі факти, як акт проголошення незалежності у Верховній Раді у 1991 році, грудневий референдум, а також Будапештський меморандум, яким Україна добровільно відмовилася від ядерного арсеналу в обмін на гарантії безпеки.
"США, Великобританія та Росія вітали рішення Києва і завірили в повазі незалежності та існуючих кордонів України. Зараз ми всі є свідками, як незалежність, територіальна цілісність та Меморандум порушені незаконною анексією Криму та подіями на Сході України", - констатував депутат ЄП.
У свою чергу постійний представник України в ЄС, посол Микола Точицький також зазначив, що війна, яку веде Росія проти "вільного світу та України стала полем бою".
"Є тільки один шлях - діяти разом та відповідати на російську агресію дуже чітко, строгі та жорстко. Я хочу наголосити, що сьогодні Україна захищає Європу від східного ворога, і я радий, що наші справжні друзі та партнери сьогодні з нами. Я хотів би відзначити сильну та довготривалу підтримку як Європейського парламенту, так і ЄС в цілому", - сказав він.
Відвідати виставку прийшли депутати Європарламенту, Бельгії, дипломати різних країн, представники громадських організацій. Всього виставлено 30 полотен, які представляють чотири з дванадцяти періодів роботи художника.

 

Джерело:
До списку новин