Вже 16 років майстриня власноруч "лікує" автівки …
Сумчанка Олена Лисенко з легкістю справляється з гайками. А її обізнаності в машинах можуть позаздрити більшість чоловіків. Майстриня тюнінгує автівки та експериментує з фарбами. До кожної машини в неї особливий підхід. А паралельно з лікуванням ран на залізі, проводить психосеанси для власників, пише Depo.Суми.
Взятися за чоловічу роботу змусила необхідність ставити на ноги сина.
До цього, щоправда, Олена теж займалася не зовсім жіночими справами – працювала будівельником та випробувачем військових приладів.

Вже шістнадцятий рік жінка "лікує" машини. "Ходила, дивилася, як люди працюють, так і навчилася", - каже вона. За цей час підріс син. Зараз він – перший помічник мами в майстерні. І хоча, хлопець працює баристою, й йому більше до душі міксувати напої, ніж фарби, він непогано вправляється з автівками.

Олена відчуває себе не стільки автомеханіком, скільки "лікарем машин". А до цього ще й "лікарем людських душ". Завжди спілкується з власником автівки.
За словами майстрині, як з хворобами людей – є важкі, є легкі випадки, так і з машинами.

"Приїздить водій, а в нього машина розпорота, як консервна банка відкрита. На полюванні кабан напав на автівку, повністю розпоров боковину" – згадує один з важких випадків жінка.
У "врожайну пору" весь гараж заставлений автівками, що потребують ремонту. Тоді, Олена днює та ночує коло своїх "пацієнтів".
Втім, чоловіча професія не заважає Олені залишатися жінкою. У вільний час вона захоплюється вишивкою та в’язанням. А ще має цілком жіночу мрію – зустріти коханого чоловіка.
ВІДЕО, ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ КЛІКНІТЬ КУРСОРОМ ПО КАРТИНЦІ:
