загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Найсильніші мольфари зібрались разом і розповіли, що буде з країною

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Карпатських цілителів часто називають магами або земними богами. Адрес гуцульських магів не знайти у мережі. Тим, хто хоче зустріти цілителя в Карпатах, доведеться розпитувати місцевих жителів.//www.zvistka.net

Що стосується пророцтв щодо майбутнього України, то вони. хоча і різняться, але головне: майбутнє нашої держави – позитивне.

Пророцтва прикарпатських мольфарів щодо майбутнього України неоднакові, проте схожі:

– Вторгнення в Київ не буде,

– Війна скінчиться через два роки, а Путіну довго не жити;

– Через рік після закінчення війни буде запроваджено безвізовий режим з країнами Євросоюзу,

– Крим сам попроситься в Україні, а років через сім Україна процвітатиме.

 

Джерело:
До списку новин