загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Ваше фінансове становище у період карантину

Українська пенсіонерка стала зіркою Instagram

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні з'явилася власна блогер-зірка на пенсії. Жінка на пенсії вчить сленг, займається йогою і робить селфі з молоддю в підземці.

Лише за 10 днів в популярній соцмережі Instagram сторінка 58-річної Степаниди Цвіт із Києва поповнилася більше ніж 1200 користувачами!

Причина такої популярності жінки — яскрава зовнішність і одяг, не характерні для дам її ж віку.

ЇЇ секрети життєлюбства.

"Я вже бабуся на пенсії. У мене є внучка, їй 11 років. До речі, вчуся в неї молодіжному сленгу, — розповіла нам Степанида. — За паспортом мені 58 років, а в душі — 25! Нещодавно донька мені запропонувала зареєструватися в соцмережі. Так і сказала: "Мамо, ти у мене авантюристка, тому давай зробимо тобі сторінку, де ти і будеш показувати, як живеш". До створення сторінки я готувалася — зробила модну стрижку. Модничала я з молодості, люблю яскравий одяг молодіжного стилю, навіть шуба у мене фіолетового кольору". Жінка розповідає, що креативність допомагає їй у житті рідко стояти в черзі. "Донька мене сварить, але я вважаю, що нахабність — друге щастя. Я приходжу така "яскрава" і мене пропускають. У нашій сім'ї я одна така модниця. До речі, чоловік каже мені, що хоч і прожили разом багато років, але не знає, чого чекати від мене сьогодні (сміється. — Авт.)".

Степанида каже, що молодь любить фотографуватися з нею. "Буває, їду в метро, а молодь підходить і просить зробити селфі. Так і кажуть: "Класно виглядаєте! Так тримати!". А я даю посилання на свою сторінку в соцмережі. У мене завжди купа бізнес-ідей, а щоб не впасти в депресію, займаюся медитацією і йогою".

До цього пенсіонерка додає: "До кризи у нас з чоловіком був свій магазин будматеріалів. Зараз допомагаю внучці з уроками, але в планах — сходити потанцювати або заспівати в нічному клубі. Люблю погуляти й повеселитись, ходжу на телекастинг".

 

Джерело:
До списку новин