загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Ваше фінансове становище у період карантину

80-річний альпініст із Японії став найстаршим у світі підкорювачем Евересту

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Я зробив це!": японець Юїтіро Міуро у віці 80 років здійснив сходження на найбільш знаменитий на Землі восьмитисячник.

80-річний альпініст із Японії Юїтіро Міуро встановив новий рекорд як найстарший у світі підкорювач Евересту (Джомолунгми) - найвищої гори планети.

Міуро вже двічі підкоряв Еверест - у віці 70 і 75 років. Своє чергове сходження він закінчив вранці 23 травня.

"Я зробив це! Ніколи не думав, що зможу підкорити Еверест у віці 80 років. Це найкраще відчуття у світі, хоч я повністю виснажений. Навіть у 80, я ще можу", - поділився Міуро, зв'язавшись з вершини гори по супутниковому телефону зі своєю сім'єю.

Сходження на пік висотою у 8848 метрів тривало близько восьми діб. Міуро супроводжували його син, ще два японських альпіністи і шість непальських провідників. Останній ривок до вершини з табору на висоті 8500 м скелелази здійснили за сім годин. Підйом був ускладнений не тільки віком, але й станом здоров'я Міуро - раніше йому довелося перенести чотири операції з лікування аритмії серця.

Юїтіро Миуро побив попередній рекорд, встановлений непальцем Бахадуром Шерчаном, який підкорив Еверест у віці 76 років. Втім, Шерчан, якому зараз 81 рік, має намір не дати Міуро обійти себе і хоче здійснити сходження на Еверест вже на наступному тижні.

Всього з моменту першого сходження на вершину, яке відбулося в 1953 році, підкорили Еверест близько 3 тисяч осіб.

 

Джерело:
До списку новин