загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому сьомого лютого, на день Григорія, треба зробити добру справу, але не розказувати про це

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Варто бути обережніше зі словами - вважається, що все сказане 7 лютого збувається.

Сьогодні, 7 лютого, православні християни відзначають день святителя Григорія Богослова, , який жив у III столітті нашої ери. 

Святий Григорій Богослов, архиєпископ Константинопольський, вважається одним з Отців Церкви та входить в число Великих каппадокійців, близький друг і сподвижник Василія Великого. Церква шанує святителя Григорія тим високим ім'ям, яким вона вшанувала одного з апостолів і євангелістів Іоанна. Адже він перший осягав настільки високими і точними помислами глибини Божества, як дано осягати їх можна людині при світлі об'явлення.

У народі говорили, що настав Григор'їв день або прийшов Григорій-зимоуказник. Саме по погоді 7 лютого передбачали погоду в наступному році.

У народі в цей день було прийнято згадувати про добрі справи і про людей, що їх зробили. Християни в цей день намагалися зробити якомога більше хорошого, щоб в нову весну увійти з добром. При тому про зроблені добрі справи розповідати не належало. Вважали, що Господь і так все бачить і в потрібний час всім віддасть по заслугах, а вихвалятися перед людьми - гріх.

Чим більше добрих справ зробиш у цей день, тим більше шансів на порятунок душі після смерті. А якщо хвалитися добрими справами, то вони не зарахуються. До того ж, вважалося, що таким чином можна наврочити сім'ю. 

Також цей день здавна вважався дуже вдалим для вирішення грошових питань. Для того щоб торг йшов успішно, купці брали у знахаря шматочки цукру, заговорені на залучення покупців.

Варто бути обережніше зі словами - вважається, що все, сказане 7 лютого, збувається.

Народні прикмети на 7 лютого

Якою буде погода до обіду, такою буде грудень. По погоді після обіду судили про лютому наступного року

Сніг випав в день Григорія - чергова зима прийде нескоро

Якщо синиці 7 лютого весело щебечуть на подвір'ї - чекай сильних морозів

Яким є день 7 лютого до полудня, таким буде грудень і січень наступного року. Після полудня можна побачити, яким буде січень та лютий

Сильний снігопад - прикмета того, що буде рання осінь

Не можна 7 лютого стригти нігті, плюватися і стригти волосся

Якщо плюнув на землю, краще повернутися назад - прикмета свідчить, що шляху не буде

Розлили 7 лютого молоко - чекайте радісну звістку зовсім скоро

Якщо корови і кози 7 лютого сплять, звернувшись до вхідних дверей рогами, значить, їх наврочили.

 

Джерело:
До списку новин