загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Ти що бомж? Поклади на місце!». Рівненському пенсіонеру-інваліду заборонили брати безкоштовний хліб

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Це сталося в одному з хлібних магазинів Рівного

У Рівненському хлібному магазині «Колосок» продавці не дозволили пенсіонеру взяти хліб із соціальної полички. Чоловік - похилого віку, інвалід та перебуває в скруті. Про це в спільноті у Фейсбук повідомляє рівнянка Сніжана Пастушенко.

Дідусь довго сумнівався чи варто йти до магазину, тому що боявся ганьби. Та все ж, переборовши себе, він спробував взяти з полички половинку безкоштовного хліба. Тут, дві касирки почали глузувати з чоловіка, пише рівнянка:

Сказали, – «Ти що бомж? Поклади на місце! Це лише для бомжів». Змусили покласти на місце хліб. Він показав їм посвідчення (інваліда). А вони, – «Це для бомжів!».

До слова, соціальні полички створені в магазинах для того, щоб небайдужі люди за можливості купували товари за свій рахунок та клали їх туди. Ті, кому речі на поличках справді необхідні (це не обов’язково бомжі), можуть взяти ці товари безкоштовно.

____________________________________________________________________________________

P.S. Редакція «Всеукраїнської асоціації пенсіонерів» звернулася за поясненнями до працівників магазину «Колосок». Вони спростовують цей факт і кажуть, що не пригадують такого випадку.

Закликаємо усіх людей не бути байдужими до подібних інцидентів, а свідків вищезгаданої історії, що трапилася у Рівному, просимо відгукнутися і зв’язатися з редакцією нашого сайту.

 

 

Джерело:
До списку новин