загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

80-річний калушанин встановив вітряк, електроенергія від якого обігріває дві кімнати. ВІДЕО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Олега Васильовича Корсуня у Калуші знають як чудового спеціаліста-КІП-овця, винахідника та раціоналізатора. Працюючи на «великій хімії» інженером, а згодом і начальником цеху, Олег Корсунь у вільний від роботи час всього себе віддавав своєму хобі – техніці.

Першим його власноруч виготовленим пристроєм був телевізор, який він навіть забрав із собою до армії, інформують ”Вікна”.

У 1978-ому році Олег Васильович спроектував і повністю виготовив власне авто. На ньому калуський винахідник виступив у всесоюзному автопробігу саморобних автомобілів у Москві. Дизайном невеличкої приземистої машинки тоді зацікавилися чимало відомих у Союзі автоконструкторів. А згодом на Ризькому автозаводі з’явилася нова модель мікроавтобуса РАФ, Цілком можливо, що дизайн моделі запозичили у калуського інженера.

Впродовж життя Олег Корсунь шукав можливості удосконалити той чи інший пристрій, конструював власні прилади. Зробив навіть телескоп, який наразі ще потребує допрацювання, але, принаймні, Місяць Олег Васильович потроху вивчає.

Останнім дітищем 80-річного винахідника став вітряк, який продукує електроенергію. Хоч і потужність його невелика, проте енергії вистачає на обігрів двох кімнат у будинку, на освітлення і на зарядку акумуляторів.

Олег Васильович з гордістю за пророблену роботу і її реальний результат, показує свою електрокотельню – підвал, де, власне, розміщений генератор і заряджаються акумулятори.

Невеличку хатинку на околиці Калуша у мікрорайоні Височанка сім’я Корсунів придбала ще на початку 90-их. Відсутність забудов і відносна висота поселення над рівнем моря дали свої плюси задля використання дарів природи, таких, як вітер. Адже в Україні наразі податками обкладаються лише енергія сонця та води.

Час шукати і дивуватися. Таким було гасло науково-популярного журналу «Техніка молоді», на шпальтах якого неодноразовоо з’являлося ім’я калуського винахідника і інженера Олега Корсуня, який і справді є прикладом для наслідування. Тим більше, що такий час в Україні таки настав.

Джерело:
До списку новин