загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Підвищення пенсій: літнім українцям кинули нову подачку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 1 травня прожитковий мінімум для непрацездатного населення збільшиться на 10 %

Українські пенсіонери вже з 1 травня 2017 року отримають збільшену пенсію. Уряд підняв пенсії та прожитковий мінімум, хоча на добробуті громадян це навряд чи позначиться.

З понеділка пенсіонери отримають на 182 гривні більше, або на 10%. Мінімальні виплати для непрацездатної категорії населення складуть 1312 гривень. А з 1 грудня 2017 року вісім мільйонів пенсіонерів отримуватимуть від 1373 гривень.

"У Державному бюджеті України на 2017 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму і мінімального розміру пенсій двічі протягом року – з 1 травня 2017 року і з 1 грудня 2017 року", - повідомив глава Мінсоцполітики Павло Розенко.

Як ми повідомляли раніше, українцям скоротили субсидію на тисячі гривень.

Автор матеріалу: Ирина Дождева

 

Джерело:
До списку новин