загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Закон Паркінсона: чому більшість людей залишаються бідними

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Закон Паркінсона (сатирично сформульований закон, заснований на досвіді роботи британських державних установ) — один з найвідоміших і важливих законів, використовуваний при поводженні з грошима. Його сформулював англійський письменник Норткот Паркінсон багато років тому, і в ньому пояснюється, чому більшість людей до кінця життя залишаються бідними.

Принцип дії закону

Закон говорить, що незалежно від того наскільки багато люди заробляють, вони мають тенденцію витрачати все і навіть трохи більше. Їх витрати зростають разом з їх доходами. Багато людей з часом починають заробляти в кілька разів більше, ніж на зорі своєї кар'єри. Але, так чи інакше, вони, здається, потребують у кожному окремому пенні, щоб підтримувати сформований образ життя. Незалежно від того, наскільки багато вони заробляють, цього ніколи не буває достатньо.

Ключ до фінансового успіху

Перший висновок, що випливає з закону Паркінсона, такий: «Фінансова незалежність виникає внаслідок порушення закону Паркінсона» .

Закон Паркінсона показує пастку, в яку потрапляє більшість людей. Це причина виникнення боргів, занепокоєння щодо грошей і фінансових неприємностей. Тільки коли ви розвиваєте достатню силу волі, щоб протистояти внутрішнім переконанням витратити все, що ви заробляєте, ви починаєте накопичувати гроші і тим відрізнятися від більшості людей.

Скоротіть свої витрати

Другий висновок із закону Паркінсона: «Якщо Ви дозволите ваших витрат рости повільніше, ніж ваші доходи, і ви збережете або інвестуєте цю різницю, через якийсь час ви станете матеріально незалежними» .

Це найголовніше. Я називаю це «клином». Якщо ви можете вбити клин між вашим зростаючим доходом і зростаючими витратами на підтримку вашого способу життя, а потім заощадити і інвестувати різницю, ви зможете через якийсь час, у міру зростання інвестицій, поліпшити своє матеріальне благополуччя. Свідомо порушуючи закон Паркінсона, ви, в кінцевому підсумку, станете матеріально незалежними.

Практичні вправи

Тут два прийоми, які ви можете використовувати, щоб застосувати цей закон негайно:

По-перше, уявіть, що ваше фінансове становище близько до краху і вам необхідно вжити заходів для виправлення становища. Скоротіть всі неважливі витрати. Складіть бюджет ваших постійних, неминучих витрат, що відбуваються протягом місяця, і тимчасово обмежте ваші витрати цією сумою.

Ретельно вивчіть кожну статтю витрат. Піддайте сумніву їх обґрунтованість, як якщо б ви аналізували чужий бюджет. Шукайте способи заощадити. Прагнете як мінімум до 10-відсоткового скорочення ваших витрат протягом наступних трьох місяців.

По-друге, прийміть рішення зберігати й інвестувати 50 відсотків будь-якого збільшення вашого доходу з будь-якого джерела. Навчіться жити на ті 50%, які залишаються. Робіть це протягом всього вашого активного життя.

 

Джерело:
До списку новин