загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Верховна Рада прийняла закон про розвиток сільського зеленого туризму

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

23 травня Верховна Рада України в першому читанні проголосувала за законопроект № 2232 «Про внесення змін до Закону України «Про особисте селянське господарство» щодо розвитку сільського зеленого туризму», ініціатором якого був народний депутат України, голова ТУКЗ – КМКС Василь Брензович.

Згідно з цим документом, члени особистого селянського господарства мають право добровільно надавати за плату або безоплатно послуги у сфері сільського зеленого туризму, а саме послуги з розміщення (проживання) не більше ніж на 10 місць, харчування та організації дозвілля.

Закон визначає чітке розмежування підприємницької та непідприємницької діяльності, а також юридичне поняття сільського зеленого туризму. Зокрема на органи виконавчої влади й місцевого самоврядування покладається обов’язок сприяти особистим селянським господарствам в організації фахової підготовки та перепідготовки членів особистого селянського господарства у сфері сільського зеленого туризму.

Прийняття закону сприятиме зайнятості сільського населення, підвищенню рівня його доходів, а також розвитку туристичної інфраструктури та комплексному розвитку сільських населених пунктів.

Вікторія КОПИНЕЦЬ

 

Джерело:
До списку новин