Уміння цінувати кожен момент

Виростивши власних дітей, бабусі як ніхто інший розуміють, наскільки важливо цінувати кожну мить. І цю дивовижну якість вони намагаються передати своїм онукам. Тільки мудра бабуся може навчити малюка по-справжньому насолоджуватися прогулянкою, неспішно розглядаючи хмари, квіти або фонтан у парку.

Уміння легко до всього ставитися

У силу свого життєвого досвіду бабуся знає, що підлітковий період скоро закінчиться, а її онук виросте чудовою і доброю людиною. Це зараз він не хоче вчитися, а через кілька років він з упевненістю заявить, що хоче стати програмістом. Важливо просто дати йому час.

Уміння тримати себе в руках

Ви коли-небудь бачили бабусю, яка кричить на своїх онуків? Упевнені, що ні! Вони оточують дітей неймовірною турботою і любов'ю, доводячи, що у світі дорослих можна спілкуватися без криків, істерик і сліз.

Уміння знаходити час для себе

Як би бабусі не любили своїх онуків, вони вміють говорити «ні». І ви не повинні їх за це засуджувати. Адже у них також є право на відпочинок, особисті справи, зустрічі з подругами і походи в театр. Замість того, щоб ображатися, повчіться у них цієї корисної навички.

Вміння слухати

Погодьтеся, бабусі частіше мам і тат дають дитині можливість виговоритися, замість того, щоб відразу накидатися на нього із критикою. У результаті, малюк не відчуває себе переможеним у суперечці, а його самооцінка не страждає.

Уміння вимикати режим «супербабусі»

Бабусі ніколи не намагаються бути ідеальними, у будь-якій ситуації вони залишаються собою - зі своїми принципами, установками і світоглядом. Можливо, і вам пора розлучитися із думкою «Я недостатньо хороша мама»?

Уміння любити життя

Вони чудово розуміють, що життя коротке, тому намагаються не витрачати дорогоцінний час на переживання про минуле і смуток. Так чому б не насолоджуватися життям у компанії своєї мудрої бабусі?