загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

150 км кордону України з Угорщиною є приватними – Матіос

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

150 кілометрів українсько-угорського кордону є приватними земельними ділянками, до яких прикордонники не мають повноцінного доступу.

Ділянка кордону з Угорщиною на Закарпатті фактично знаходиться у приватних руках, заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі 112 Україна.

– Фактично 150 км – це земельні ділянки, які 2 га селищна рада наділила місцевих жителів. Після цього вони були закумульовані в окремо взятих руках, вибудована комунікація і там кластери взагалі “гуляйполівських” часів. Коли барон, староста або старший на території керує осередком цих людей, які екзальтовано дивляться на руку, “дающу” їм, – заявив він.

Разом із тим, Матіос додав, що доповість про цю ситуацію генпрокурору Юрію Луценку, оскільки “так не може бути, так не може тривати”.

Нагадаємо, раніше МЗС Угорщини повідомило українське посольство про акцію під гаслом “Самовизначення для Закарпаття”, на що Україна відповіла нотою протесту.

 

Джерело:
До списку новин