загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Підтвердження трудового стажу: як це правильно зробити і що потрібно знати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійний стаж з 1 липня 2000 року розраховується тільки за даними персонального обліку в Пенсійному фонді, але існує маса особливих ситуацій, при яких потрібно розуміти, як підтвердити свій трудовий стаж.  

Є ті, хто працював за кордоном або у дружин офіцерів були переїзди по гарнізонах, а певна категорія громадян трудилася, відбуваючи покарання. Як же бути в таких випадках?

Підтвердження стажу роботи для дружин офіцерів

Відповідно до законодавства України період проживання дружин офіцерів, прапорщиків, мічманів і військовослужбовців-надстроковиків з чоловіками в місцевостях, де була відсутня можливість їх працевлаштування за спеціальністю, може бути включений до страхового стажу при оформленні пенсії. Підставою для цього служать довідки, видані командирами військових частин, військово-навчальних закладів, підприємств, установ і організацій в порядку, визначеному Міноборони.

Як підтвердити стаж особам, які працюють за кордоном?

Стаж роботи громадян України за кордоном підтверджується документами, легалізованими відповідно до законодавства. Виняток становить робота на території колишнього СРСР і держав, з якими у Радянського Союзу були укладені угоди про соціальне забезпечення, до укладення відповідних двосторонніх угод з Україною.

Трудовий стаж засуджених за час відбування покарання

Термін утримання під вартою, час відбування покарання в місцях позбавлення волі та час перебування на примусовому лікуванні підтверджується довідками МВС і зараховується до пенсійного (страхового) стажу при наявності:

 - документів про реабілітацію;

 - довідки суду про прийняття виправдувального вироку;

 - довідки суду, прокуратури, досудового слідства про закриття кримінального провадження.

Робота засуджених підтверджується довідкою МВС і довідкою про сплату страхових внесків до ПФ.

 

Джерело:
До списку новин