загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Кабміні розповіли, як працюватиме автоматична система підвищення пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністр соціальної політики Андрій Рева розраховує, що автоматична система індексації пенсій забезпечить пенсіонерам справедливі і гідні виплати. Пенсії підвищуватимуться aвтoмaтичнo, незaлежнo від тoгo, хтo буде пpи влaді.

«Починаючи з 2021 року діятиме принцип - 50% зростання середньої заробітної плати плюс 50% рівня інфляції. І на цю величину щорічно буде підніматися пенсія. До 2021-го року, в 2019-20 роках, буде братися 50% зростання заробітної плати за попередній рік і 50% зростання індексу інфляції. За два роки це нам дозволить вирівняти пенсійне забезпечення всім тим, кому ми ще цього не зробили під час першого етапу», - заявив міністр соцполітики.

За словами Реви, цей механізм буде працювати автоматично, незважаючи на те, хто буде керувати країною. Він підкреслив, що люди повинні отримувати справедливі виплати, незалежно від політичної ситуації в країні.

Також міністр прокоментував введення накопичувальної пенсійної системи, яка почне працювати з 1 січня 2019 року. Він каже, що ця система дозволить поліпшити життя пенсіонерів в майбутньому, а зараз же уряду потрібно вирішити інші проблеми.

«Накопичувальний рівень дозволить поліпшити пенсійне забезпечення через 25 років для тих, хто почне платити. А у нас сьогодні проблема з 12 мільйонами пенсіонерів. Тому це дві різні проблеми », - зазначив Рева.

 

Джерело:
До списку новин