загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Колишні силовики вимагають перерахунку пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У проекті держбюджету на наступний рік не передбачено коштів для перерахунку пенсій силовикам, які перебувають на заслуженому відпочинку. Це дуже ганебне явище, яке може призвести до збільшення соціального напруження.

Асоціація ветеранів МВС України протягом двох років ведуть свою боротьбу за перерахунок раніше призначених пенсій. За цей час було проведено чимало акцій, створено численні робочі групи і навіть було ухвалено рішення про перерахунок виплат пенсіонерам усіх силових структур з 1 січня 2018 року. Однак, у проголосованому у першому читанні проекті держбюджету на наступний рік кошти на це не передбачено. 

«22 листопада вони вийшли під Кабмін, Верховну Раду, РНБО та під облдержадміністрації по всій країні, аби вкотре попередити владу: це шалена сила, яка в разі подальшого їх ігнорування може змести тих, хто сьогодні ховається за парканами та стінами держустанов», - йдеться у зверненні Асоціації. 

Силовики вимагають від Кабміну здійснити перерахунок пенсій і тим самим припинити соціальний геноцид.

«Грубі і цинічно зухвалі порушення наших пенсійних прав і гарантій не припиняються системно протягом майже двох років і в сукупності з позбавленням нас інших соціальних гарантій на тлі зростання цін і інфляцій - мають ознаки соціального геноциду», - текст резолюції.

Тож учасники акції звернулися до керівництва держави з такими вимогами:

1. Відповідно до ч. 4 ст. 63 Закону № 2262-ХІІ у редакції Закону № 2255-IV, яка діяла станом на 01.01.2016, здійснити перерахунок раніше призначених пенсій по довідках, які направлені до ПФУ, та невідкладно розпочати виплати перерахованих пенсій пенсіонерам ОВС (міліції) з врахуванням заборгованості з 01.01.2016.

2. Відповідно до ч. 4 ст. 63 Закону № 2262-ХІІ у редакції Закону № 1774-VIII, яка діє з 01.01.2017, здійснити перерахунок пенсій пенсіонерам ОВС (міліції) у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення поліцейських. Врахувати зміни, які відбулися по умовам виплати грошового забезпечення поліцейським згідно вимог наказу МВС України від 06.04.2016 № 260, оскільки воно на сьогодні по сумах значно відрізняється від того, яке було на 01.01.2016 року.

3. Невідкладно здійснити перерахунок раніше призначених пенсій пенсіонерам усіх силових відомств по діючому пенсійному законодавству України відповідно до вимог Закону № 2262-ХІІ у розмірах, встановлених постановою КМУ від 30.08.2017 № 704 з 01.01.2018 року.

4. Рекомендуємо в інтересах влади обов’язково передбачити необхідні кошти у Державному бюджеті на 2018 рік для здійснення перерахунку пенсій пенсіонерам ОВС (міліції) по постанові КМУ № 988 з 01.01.2016 та пенсіонерам силових структур по постанові КМУ № 704 відповідно до вимог діючого пенсійного законодавства ЗУ № 2262-ХІІ, який не потребує змін, спрямованих на погіршення його положень, ініціатором яких є Мінсоцполітики.

5. У випадку розробки законопроектів або внесення будь-яких змін до чинних законодавчих актів не допустити звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод відносно діючих співробітників та пенсіонерів силових відомств.

 

 

Джерело:
До списку новин