загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Розенко розповів, що буде з пенсіями і пільгами “дітей війни”

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що вважає "дітей війни" вигаданою категорією громадян, але запевнив, що уряд буде їх підтримувати.

Павло Розенко вважає, що свого часу українські політики штучно придумали категорію громадян “діти війни”. Про це він заявив в ефірі телеканалу “Еспрессо“.

“Законопроект про” дітей війни “в свій час був прийнятий під час зміни влади, коли йшла влада Кучми-Януковича, а президентом приходив Ющенко. І тоді в популістському угарі, і в тому числі у Верховній Раді, під час президентської виборчої кампанії був проголосований законопроект про “дітей війни”, що не має нічого спільного з реальною соціальним захистом “, – зазначив Розенко.

Він вважає, що “діти війни” – вигадана категорія громадян. За словами Розенка, її немає більше ніде в світі.

“Я розумію, як важко ці люди жили і працювали і як багато вони втратили, але починаючи з 2004 року цей закон ніякою владою, ніяким урядом не виконувався в повному обсязі, тому що там були встановлені гарантії, які несправедливо міняли соціальну політику”, – каже віце-прем’єр-міністр.

Він запевнив, що Кабмін не буде скасовувати пільги для “дітей війни”, але водночас уряд не планує перераховувати їм пенсії та інші соціальні виплати тільки на підставі їхнього статусу.

“Сьогодні ніякі пільги і преференції, які раніше вже існували для” дітей війни “, що не будуть скасовуватися. Закон буде працювати в тих межах, в яких він працює на сьогодні”, – заявив Розенко.

Нагадаємо, Закон «Про статус дітей війни" 2005 року розробили нардепи-соціалісти Барановський і Рудьковський, які після перемоги Помаранчевої революції входили до правлячої коаліції. За цим документом «дітьми війни» вважаються особи, які є громадянами України і яким на час закінчення (2 вересня 1945 року) Другої світової війни було менше 18 років.

Олексій Мельниченко

 

Джерело:
До списку новин