загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Раду просять забезпечити фінансування перерахунку пенсій для силовиків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

22 листопада у Верховній Раді України зареєстрували проект Постанови № 7334 про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо перерахунку та виплати пенсій пенсіонерам усіх силових відомств.

Документ пропонує забезпечити з 1 січня 2018 року перерахунок та виплату перерахованих пенсій військовим пенсіонерам всіх силових відомств і передбачити у проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» фінансування на це на суму не менше 7,5 млрд грн.

Автори законопроекту зазначають, що постановою Уряду від 11 листопада 2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» збільшено оклади за спеціальні звання та посадові оклади поліцейських, у порівнянні з тими, які мали колишні працівники міліції, тому призначені пенсії колишніх міліціонерів підлягають негайному перерахуванню. Проте, Урядом, у проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» кошти на виплату пенсій пенсіонерам усіх силових відомств не передбачені.

Кабмін має поінформувати Верховну Раду України про вжиті заходи не пізніше 20 грудня 2017 року.

 

Джерело:
До списку новин