загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Альтернативна ялинка: п’ять креативних варіантів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перед новорічними святами більшість українців порушує питання: “Яку ялинку вибрати: справжню чи штучну?”. Одним подобається хвойний запах, інші – виступають за збереження природи. Думок насправді багато.

Якщо у вашій квартирі немає місця для звичайної ялинки чи ви любите креативити, то ця підбірка від “Українського інтересу” саме для вас.

Варіант 1. Ялинка з відбитками рук

Цей варіант підійде для всієї родини. Підготуйте декілька аркушів паперу А-4, картон та ножиці. З картону виріжте фігуру ялинки, а з паперу “ручки”. Наклейте їх на картон.

Варіант 2. Настінна ялинка з ліхтариків

Атмосферна ялинка, яка не вимагає багато зусиль. Лише скотч, стіну та світлову гірлянду. Найбезпечнішій варіант, якщо у вас живуть коти.

Варіант 3. Ялинка з пляшки

“Дощик” кріпиться на пляшку за допомогою двостороннього скотчу. Також таку ялинку можна використати як сховок.

Варіант 4. Еко-ялинка

Цікавим варіантом буде ялинка із дерев’яних брусків, яка утворює піраміду. За давніми віруваннями, піраміда – це символ життя та смерті.

Варіант 5. Ялинка офісна

В обідню перерву або задля релаксу також можна зробити ялинку. Для цього вам потрібно лише аркуш паперу А-4 і ножиці. Також таку ялинку можна розмалювати за смаком.

Інструкція в картинках:

 

 

 

Джерело:
До списку новин