загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

У Британії з’явився міністр у справах самотності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За даними Британського Червоного Хреста, понад 9 млн чоловік в країні завжди або часто відчувають себе самотніми. Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей призначила першого в країні міністра для самотніх людей.

Про це повідомляє Evening Standard.

Цю посаду обійматиме парламентський заступника міністра з питань спорту та громадянського суспільства Трейсі Крауч (Tracey Crouch).

"Для дуже багатьох людей самотність - це сумна реальність сучасного життя. Я хочу протистояти цьому виклику для нашого суспільства і вжити заходів для вирішення проблеми самотності, яку переживають літні люди, опікуни і ті, хто втратив близьких – тобто люди, якими ні з ким поговорити, ні з ким поділитися своїми думками та досвідом", - заявила Тереза Мей.

За даними Британського Червого Хреста, понад дев'ять мільйонів осіб у країні завжди або часто відчувають себе самотніми. 200 тисяч людей похилого віку не розмовляли з друзями або родичем більш ніж місяць. 85% молодих людей з обмеженими можливостями почуваються самотніми.

Британскька прем’єрка створила пост "міністра з самотності" в міністерстві охорони здоров'я за рекомендацією парламентської комісії з питань боротьби з самотністю.

Управління національної статистики допоможе розробити метод вимірювання самотності. Також буде створений фонд для того, щоб уряд і благодійні організації могли знайти інноваційні шляхи вирішення цієї проблеми у всіх вікових групах і спільнотах. 

Також прем’єр-міністр зазначила, що цього року буде опублікована міжурядова стратегія пошуку способів, якими можна зупинити самотність людей.  

У той же час думки британців з приводу такої ініціативи розділилися. Оскільки багато хто вважає цю ініціативу поверхневої. Вони заявляють, що насправді уряд мав боротися з бідністю, оскільки люди страждають від самотності тільки в тому випадку, якщо вони вкрай бідні. Багаті ж, наприклад старі, можуть найняти собі доглядальниць і забезпечити себе всім необхідним.

Раніше, британські вчені підготували глобальний індекс якості життя літніх людей на Землі.

Україна належить до групи країн з поганими умовами "якості смерті": наша держава зайняла 69 місце з 80 країн, які були включені в дослідження організації Economist Intelligence Unit.

 

Джерело:
До списку новин