загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Законопроект про блокування сайтів доопрацюють - депутат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Законопроект №6688 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері" є недосконалим, він буде доопрацьований.

Про це під час публічної дискусії щодо небезпеки згортання свободи слова в інтернеті заявив один з авторів законопроекту - народний депутат, член Комітету з питань національної безпеки й оборони Іван Вінник (БПП).

"Ми запрошуємо спеціалістів ОБСЄ, будемо запрошувати спеціалістів Європейської консультативної місії, яка працює в Україні, Посольства США і обов'язково спеціалістів НАТО. Ми будемо опрацьовувати разом, так само, як ми опрацьовували закон про національну безпеку.

І як тільки та за умови, що ми отримаємо якісь схвальні коментарі, що текст, який ми напрацювали спільно, відповідає і європейським принципам з дотримання, з одного боку, прав та свобод людини, свободи слова, з іншого боку, протидії злочинній пропаганді, після того, як відповідні коментарі цього проекту будуть зроблені, ми будемо його вносити як доопрацьований під цим самим номером, будемо розглядати", - підкреслив Вінник.

Депутат заявив, що доопрацювання буде реалізовуватися "на рівні комітету, абсолютно відкрито".

"Ми свідомі того, що проект не є досконалим. Ключові напрямки доопрацювання будуть однозначно робитися за ініціативою розробників, навіть без відповідних пропозицій від будь-кого, тому що ми вивчили дуже великий обсяг інформації", - заявив він.

Вінник нагадав, що в ОБСЄ висловили стурбованість щодо законопроекту, оскільки це може "поставити під загрозу вільний доступ до інформації в Інтернеті".

"ОБСЄ зробила заяву минулої п'ятниці. Суть її полягає в тому, що вони розуміють мотивацію України, чому вона впроваджує таке законодавство, але воно мусить бути ретельно опрацьоване. Що ми і плануємо зробити", - сказав депутат.

Він не зміг пояснити, чому законопроект включений до розгляду Верховною Радою на цьому тижні. 

"Насправді цей проект включений в порядок денний. Але я як доповідач по цьому проекту скажу те, що сказав вам - спочатку ми доопрацюємо текст в комітеті, ми його оприлюднимо, зробимо збалансованим, щоб з одного боку захистити національні інтереси від злочинної пропаганди, з іншого - дотримуватися основоположних постулатів свободи слова, прав людини тощо", - запевнив Вінник.

Нагадаємо, законопроект, яким СБУ хочуть дозволити блокувати сайти, вже внесено до порядку денного Верховної Ради. Парламентський комітет з питань нацбезпеки і оборони рекомендував нардепам прийняти у першому читанні законопроект №6688, який дозволяє тимчасово блокувати інформаційні ресурси.

Авторами закону є нардепи з комітету нацбезпеки і оборони Іван Винник (БПП), Дмитро Тимчук і Тетяна Чорновіл (обидва - НФ).

Раніше законодавчою ініціативою обурилася перший заступник голови комітету свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова. Вона заявила, що прикладом таких загроз, з якими пропонує боротися цей законопроект, є "будь-який громадський контроль або рядовий пікет".

У свою чергу глава Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко назвав закон "диктаторським".

У Раді Європи заявили про загрозу свободі слова з боку української держави через законопроект Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам нацбезпеці в інформаційній сфері", який дозволяє досудове блокування сайтів.

 

Джерело:
До списку новин