загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Електронні пенсії: що потрібно знати українцям про нові правила

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова правління уточнив, які послуги зможуть отримати пенсіонери в електронній базі даних.

Стало відомо, що пенсійний фонд України введе в роботу загальнодержавну електронну базу даних пенсіонерів, щоб всі отримали можливість дистанційного отримання пенсійних послуг через веб-портал. Про це повідомив голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

Голова правління уточнив, які послуги зможуть отримати пенсіонери в електронній базі даних. Всього їх буде від 15 до 30 видів послуг, які надає Пенсійний Фонд.

"Наприклад, працюючі громадяни можуть дізнатися розмір свого страхового стажу та стежити за тим, відраховує роботодавець за нього щомісячні внески. Пенсіонер може переглянути своє пенсійне справа, побачити розмір пенсії і дату виплати", - розповів чиновник.

Можливості веб-порталу, який буде запускати ПФУ, постійно розширюються. Так, в липні 2018 року було запущено два нових сервісу. Серед них – це смс-інформування про факт сплати або несплати роботодавцем страхових внесків та зарахування відповідного періоду до стажу.

"Налаштувати цю функцію можна в особистому кабінеті на веб-порталі електронних послуг Фонду", - уточнив голова правління.

 

Джерело:
До списку новин