загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Великий стаж хочуть зробити гарантією достойної пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Міністерстві соцполітики розповіли, що формулу розрахунку пенсій міняти не будуть, а правила виходу на заслужений відпочинок повинні бути єдині для всіх без винятку.

«Найімовірніше, в рамках нових рішень, по-перше, дозволять не знижувати коефіцієнт оцінки заробітку в тому випадку, якщо пенсіонер продовжив працювати і отримує менше, ніж раніше. По-друге, автоматично будуть підвищувати стаж працюючим на пенсії», – розповіли в Мінсоцполітики.

Також планують скористатися нормою чинного закону, згідно з якою мінімальний розмір пенсії для українців, які виконали вимоги щодо стажу, повинен становити не менше від 40% мінімальної зарплати. Зараз це 1489 грн, а якщо цього року мінімальну зарплату підвищать до 4200 грн, то пенсії зростуть до 1680 грн. Якщо ж мінімалка буде на рівні 5000 грн, пенсії піднімуть до 2000 грн.

Зазначимо, що мова йде не про мінімальний стаж (15 років), а про повний трудовий стаж (35 років).

На тих пенсіонерів, які мають менше від 35 років стажу, це нововведення не поширюється.

 

Джерело:
До списку новин