загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсії перерахують за новою формулою: що зміниться

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Новий спосіб нарахування дасть змогу уникнути "зрівнялівки".

Із 2019 року зростання пенсій в Україні залежатиме і від зарплати, і від інфляції. Крім того, перерахунок здійснюватимуть за новою формулою. 

Як відомо, на сьогодні пенсіонери отримують надбавки у відсотках від прожиткового мінімуму. Виходить, що якщо за рік ціни зросли на 10%, то і надбавка до пенсії повинна скласти 10% прожиткового мінімуму.

Із 2019 року, розмір надбавки обчислюватимуть за принципом

"50% ІНФЛЯЦІЇ + 50% ВІД СЕРЕДНЬОГО ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТ ЗА ТРИ РОКИ"

На отриманий відсоток збільшать розрахунковий розмір зарплати у формулі розрахунку пенсії. Це дасть змогу уникнути "зрівнялівки", і тим, хто заробляв більше, підвищуватимуть пенсії більш істотно.

Видання інформує, що у законі йдеться про те, що "показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, який застосовується для обчислення пенсії, щорічно збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50% показника зростання споживчих цін за попередній рік і 50% зростання показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески за три календарні роки".

Тож, якщо в середньому зарплата за минулі три роки зростала на 18%, а інфляція становила 9%. У такому разі пенсію 1856 грн можуть підвищити на 250 грн.

 

Джерело:
До списку новин