загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійна «реформа» досягла мети - кількість пенсіонерів стрімко скорочується

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За рік пенсійної реформи кількість пенсіонерів в Україні скоротилася на 325 тисяч осіб.

Рік тому в Україні почалася пенсійна реформа, після того, як на початку жовтня 2017 року Верховна Рада ухвалила відповідний закон, і буквально за тиждень він набув чинності. Мінімальна пенсія зросла до 1452 грн для тих літніх людей, у кого достатньо трудового стажу.

Майже дев'яти мільйонам пенсіонерів підняли пенсії, й в основному це були люди, які вийшли на заслужений відпочинок протягом останніх 10 років і мали значний трудовий стаж. А післявоєнне покоління практично залишилося без доплат і багато хто продовжує отримувати менш ніж 2 тис. грн на місяць.

Як з'ясувалося, з моменту старту пенсійної реформи в Україні різко зменшилася кількість пенсіонерів. У Пенсійному фонді на запит «Слова і Діла» повідомили, що за даними щоквартальної форми «Звіт про розподіл пенсіонерів за розмірами призначених щомісячних пенсій», в жовтні 2017 року на обліку перебували 11 млн 766 тис. 800 пенсіонерів. А станом на липень 2018 року офіційно в країні нараховувалося 11 млн 441 тис. 400 осіб.

Таким чином, з початку реформи в Україні стало на 325 тисяч 400 пенсіонерів менше. При тому, що згідно зі звітом про кількість пенсіонерів і суми щомісячних призначених пенсій, чисельність пенсіонерів, які перебувають на обліку в Пенсійному фонді, в 2016 році становила 346 тисяч пенсіонерів, а в 2017 році – 412,7 тисячі. 

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв «системне підвищення» пенсій уже з 1 березня 2019 року.

 

До списку новин