загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні під загрозою друга пенсія: Кабмін ухвалив неприємне рішення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет міністрів України офіційно запропонував Верховній Раді перенести терміни введення накопичувальної системи пенсій з 1 січня 2019-го на 1 січня 2020 року.

Про це йдеться у постанові уряду, яка була прийнята на засіданні в середу, 14 листопада. В уряді пояснили таке рішення тим, що для реформування системи пенсій у державному бюджеті поки що недостатньо коштів. З кошторису, зокрема, повинен фінансуватися запуск Накопичувального пенсійного фонду, зарплати його працівників та інші витрати.

Зазначається, що всі напрацьовані норми накопичувального пенсійного страхування будуть збережені. Зокрема застраховані особи, яким на 1 січня 2020 року (до цього — 2019 року) залишиться менше 10 років до пенсії, матимуть право відмовитися від виплат страхових внесків до накопичувальної системи.

На даний момент пенсійні активи Накопичувального фонду складають 1 гривню. Саме така сума буде первинною вартістю одиниці накопичувальних пенсійних активів для громадянина України.

Раніше повідомлялося, що в Раді зареєстровано законопроект №6677. Він передбачає, що крім ЄСВ українці щомісяця платитимуть із зарплати від 2 до 7% нового "податку" на накопичувальну пенсію.

 

Джерело:
До списку новин