загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

За рік пенсійної реформи вдалося легалізувати зайнятість близько 100 тис. українців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Із 2019 року починається автоматичне осучаснення пенсій, яке проходитиме щороку.

Протягом першого року після запровадження пенсійної реформи в Україні вдалося легалізувати зайнятість близько 100 тисяч громадян України. Про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

За його словами, у людей уже з'являється розуміння того, що пенсійна реформа їх стимулює легалізовувати свою працю.

"Бо, щоб отримати гідну пенсію, треба мати легальну зайнятість і сплачувати пенсійні, страхові внески з усієї суми заробітної плати. Протягом року ми забезпечили легалізацію близько 100 тисяч наших співгромадян", - розказав Розенко.

Окрім того, він повідомив, що із 2019 року починається вже автоматичне осучаснення пенсій, яке проходитиме щороку.

"Головний позитив пенсійної реформ, що люди не відчули в цьому році, але що відчують у 2019 році, – це те, що з наступного року починається вже автоматичне осучаснення пенсій, яке проходитиме щороку. Люди побачать, що вже не від рішень уряду залежить перерахунок пенсій", – сказав Розенко.

Він пояснив, кому пенсії підвищать першочергово: "Із наступного року – 1 січня 2010 року – отримають черговий перерахунок пенсії, осучаснення, підвищення – військові пенсіонери. І з 1 березня – всі категорії громадян, всі пенсіонери отримають перерахунок пенсії залежно від зміни коефіцієнтів і від базового розміру мінімальної зарплати, за якою розраховують пенсії. Тобто це вже автоматичний режим, який відчують на собі всі люди".

Політик також розповів, що в цьому році рівень пенсійного забезпечення в Україні збільшився, тому що пішов перерахунок військовослужбовцям. Також, за його словами, протягом року збільшуються пенсії людям, пенсії яких залежить саме від прожиткового мінімуму.

Дефіцит і борг Пенсійного фонду не збільшилися, і ми працюємо в межах наших запланованих графіків. Ми говоримо про те, що ми навпаки, будемо скорочувати бюджет Пенсійного фонду", – додав Розенко.

Нагадаємо, раніше Розенко заявив, що підвищення пенсій людям, які мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату, відбудеться вже в цьому році.

Ще на початку року у відомстві були змушені почати залучати позики у Держказначейства для покриття касових розривів.

У березні-квітні після перерахунку заднім числом пенсій військовим і поліцейським витрати на ПФ зросли, а разом з ними зросла потреба у позиках від Казначейства. Незважаючи на те, що це стандартна практика, суми позик стали більше, ніж зазвичай.

 

Джерело:
До списку новин