загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

''Непідйомні суми'': у пенсійній реформі України знайшли серйозну проблему

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Усі законопроекти про накопичувальну пенсію, подані до Верховної Ради на сьогодні, містять у собі серйозний недолік. Вони припускають, що відкладати гроші українці будуть тільки з власної кишені.

Про це розповіла експерт у сфері пенсійного забезпечення Галина Третьякова. Вона наголосила — це суттєва перешкода запуску другого рівня пенсійної реформи.

"Законопроект, який подавав ще уряд Яценюка. І законопроект, який подавав уряд Гройсмана. Плюс депутатський законопроект №6677. Всі вони містять норму про 2-7% від власної зарплати, які людина примусово повинна накопичувати у приватному фінансовому секторі", — пояснила Третьякова.
 
При цьому, нагадала вона, є і пропозиція національної комісії з цінних паперів фондового ринку підняти цю цифру до 15%. Для багатьох українців це просто непідйомна сума.
 

"Тому розмова йде про те, щоб ми впровадили щось на кшталт британської системи, яку свого часу створила ще Маргарет Тетчер. Коли людина накопичує 1%, а роботодавець зобов'язаний докладати туди такий самий 1%. Якщо ж людина накопичує 3%, то і роботодавець має додавати 3%. З кишені підприємства", — запропонувала експерт.

Третьякова додала, що можна опрацювати і приклад Вірменії або Балтії. У цьому випадку держава певний час теж додає щось у пенсійні накопичення.

 

Джерело:
До списку новин