загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ліки в Україні подорожчали: озвучені нові ціни

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні за місяць ціни на ліки виросли в середньому на 0,8%.

Про це свідчать дані Держстатистики.

За даними відомства, подорожчали як вітчизняні, так і імпортні ліки.Так, в лютому 2019 року, в порівнянні з січнем, антибіотики вітчизняні подорожчали на 0,9% – до 16,5 грн за 10 таблеток, капсул. Антибіотики імпортні – на 0,3%, до 106,1 грн за 10 таблеток (капсул) .Вітчизняні судинорозширювальні засоби зросли в ціні на 0,3% – до 10,3 грн, імпортні – на 0,5%, до 48, 7 грн (за 10 таблеток, капсул – ред.).

Крім того, подорожчали жарознижувальні і знеболювальні препарати: вітчизняні – на 0,5%, до 8,03 грн, імпортні – на 2,4%, до 15,4 грн ( за одиницю).

Нещодавно в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун дала поради, як відрізнити підроблені ліки від справжніх. 

Супрун, посилаючись на Всесвітню організацію здоров’я пише, що фальсифікована медична продукція зустрічається серед усіх препаратів основних терапевтичних категорій.  Об’єктом для фальсифікації можуть стати як дженерики, так і оригінальні препарати. Це можуть бути як дуже дорогі ліки проти раку, так і звичайні знеболюючі. Що цікаво, проблема підробки ліків стосується всіх країн, з будь-яким рівнем доходу, але особливо гостро її відчуваються жителі з ослабленими системами охорони здоров’я.

Вона призводить поради ВООЗ і Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками: уважно розглянути упаковку – чи є які-небудь ушкодження або помилки в тексті. Провірити, чи збігаються дати виготовлення та закінчення терміну придатності, вказані на зовнішній упаковці, з датами, які вказані на первинній упаковці. Окрім того, ви можете перевірити наявність державної реєстрації препарату в Державному реєстрі лікарських засобів України за цим посиланням: //www.drlz.com.ua/.

Оцінити зовнішній вигляд препарату, його цілісність і перевірити, чи має він нехарактерний колір або запах.

Якщо виникли підозри або з’явилася небажана реакція на прийом препарату – якомога швидше покажіть його вашому лікареві.

 

Джерело:
До списку новин