загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсії працюючим пенсіонерам: названі умови перерахунку виплат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Оприлюдено умови перерахунку пенсійних виплат працюючим пенсіонерам.

З першого квітня 2019 року автоматично перерахували пенсії 10677 особам та збільшили розмір виплат 4448 особам. У середньому пенсії підвищено на 104,76 гривень, повідомляє головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Так, перерахунок пенсій з 1 квітня здійснено пенсіонерам, які:

 -  продовжували працювати та мають не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії не­залежно від перерв у роботі. У такому разі перерахунок пенсії здійснено на найбільш вигідних умовах: з урахуван­ням набутого страхового стажу після призначення (попереднього перера­хунку) пенсії та заробітної плати (до­ходу), з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію, або з урахуван­ням страхового стажу та зарплати (доходу), набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії;

 -  продовжували працювати і мають менш як 24 місяці страхового стажу, та після призначення (попереднього перерахунку) пенсії минуло два роки з дня звернення за призначенням (попереднім перерахунком) пенсії. У такому разі перерахунок пенсії здійснено з урахуванням набутого страхового ста­жу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії та заробітної плати (доходу), з якої призначено (поперед­ньо перераховано) пенсію.

Якщо станом на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, особа не набула права на проведення автоматичного перерахунку пенсії (якщо не минуло два роки після призначення або попереднього перерахунку пенсії), відповідний перерахунок проводиться після набуття права на підставі заяви пенсіонера. У цьому разі перерахунок проводиться з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся з заявою про перерахунок пенсії, якщо заяву подано до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву подано після 15 числа. У разі, якщо пенсіонер не звернеться з відповідною заявою, перерахунок пенсії буде проведено з 1 квітня наступного року в автоматизованому режимі.

Під час проведення перерахунку пенсії Пенсійний фонд перевіряє, який перерахунок найбільш доцільно проводити: лише з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії чи з урахуванням страхового стажу і заробітної плати (доходу), набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. Для обчислення пенсії завжди обирається такий варіант проведення перерахунку, який є найбільш вигідним для пенсіонера.

 

Джерело:
До списку новин