загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійний фонд давно збанкрутував – політик радить передати функції Мінсоцполітики

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Держава має гарантувати кожному пенсіонеру виплати з бюджету без посередництва Пенсійного фонду.

Таку думку висловив політик Ігор Шевченко.

Ігор Шевченко вважає, що Пенсійний фонд взагалі потрібно ліквідувати як інституцію, оскільки його функцію можуть виконувати інші структури.

«Потрібно говорити не про косметичні зміни та незначні покращення роботи Пенсійного фонду, а про кардинальну видозміну пенсійної системи в Україні. Адже самі по собі пенсійні внески не забезпечують усіх виплат, які потрібні для сплати пенсій. Більше 60% Пенсійного фонду покривається з бюджету, тому по суті система вже давно збанкрутувала», – визнав Ігор Шевченко.

На його думку, держава має гарантувати кожному пенсіонеру виплати з бюджету без посередництва Пенсійного фонду. Натомість казна має наповнюватися завдяки різних надходжень – чи то ЄСВ, чи різноманітні пенсійні внески.

«Потрібно така система оподаткування, яка забезпечить усіх українців нормальними пенсіями. Подібний механізм запрацював у Грузії, де повністю ліквідували Пенсійний фонд, оскільки він «з’їдав» багато грошей.

Вони зрозуміли, що пенсійні внески не забезпечують необхідною кількістю грошей, щоб виплачувати всім пенсії. А тому держава тепер сама сплачує кошти громадянам, які досягли відповідного віку. Немає як захмарних пенсій, так і мізерних – є соціальна межа, яка сплачується абсолютно всім. І в Україні так само потрібно передати функції Пенсійного фонду до Міністерства соціальної політики», – вважає Ігор Шевченко. 

 

Джерело:
До списку новин