загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як підтвердити страховий стаж в період підприємницької діяльності та декрету?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати


Підтвердити страховий стаж підприємницької діяльності з 1 січня 1998 по 30 червня 2000 року може довідка про реєстрацію у якості СПД.

Пенсійний фонд визначив, які документи підтверджують страховий стаж для призначення пенсії за період ведення підприємницької діяльності, проходження військової служби і перебування у відпустці по вагітності і пологам.

Відповідні зміни передбачені постановою ПФУ від 23 травня 2018 року № 11-1.

Для визначення права на призначення пенсії за віком за період ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а також із застосуванням фіксованого податку з 1 січня 1998 по 30 червня 2000 включно надається довідка про реєстрацію в якості суб'єкта підприємницької діяльності.

Період перебування у відпустці по вагітності і пологам у період з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 включно підтверджується свідоцтвом про народження дитини, наказом про надання відпусткипо догляду за дитиною до досягнення ним трирічного віку, довідкою з реєстру застрахованих осіб.

Період перебування у відпустці без збереження заробітної плати по догляду за дитиною до досягнення ним шестирічного віку з 1 січня 2004 по 31 грудня 2004 підтверджується свідоцтвом про народження дитини і наказом про надання такої відпустки.

Якщо за період з 1 липня 2000 по 31 грудня 2016 року в реєстрі застрахованих осіб відсутні відомості для призначення пенсії військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) страховий стаж і заробітна плата (дохід) обчислюється на підставі довідки про проходження військової служби, нараховані суми грошового забезпечення і сплачені страхові внески.

Особливий статус також підтверджують наступні документи:

- посвідчення інваліда війни, довідка МСЕК про групу і причину інвалідності, отриманої під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення або внаслідок захворювання, пов'язаного з перебуванням на фронті, виконанням інтернаціонального обов'язку, довідка про період (періодах) участі у бойових діях або в АТО в районах її проведення, а для осіб, яким наданий статус особи з інвалідністю внаслідок війни, а також документи, на підставі яких встановлений статус особи з інвалідністю внаслідок війни;

- документ, що свідчить про факт загибелі (смерті) особи внаслідок поранення, каліцтва, контузії або інших ушкоджень здоров'я, отриманих під час участі в революції Гідності (при призначенні пенсії членам сімей загиблих);

- документ про приcвоєння особі звання Героя України (посмертно) за цивільну мужність, патріотизм під час Революції Гідності (при призначенні пенсії членам сімей загиблих).

При призначенні пенсії за особливі заслуги перед Україною необхідно також надати:

- документи, що підтверджують особливі заслуги перед Україною. У разі смерті військовослужбовця надаються документи, що підтверджують факт загибелі (смерті) при виконанні службових обов'язків;

- документи про визнання особи постраждалим учасником Революції Гідності.

 

Джерело:
До списку новин