загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Зеленського підтримали ідею накопичувальних пенсій для українців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Гетьманців озвучив ключове застереження щодо пенсійної реформи.

Введення в Україні другого рівня пенсійної системи – т.зв. накопичувальних пенсій – має бути поступовим. Про це розповів Данило Гетьманцев, член команди Зеленського, президент Асоціації податкових радників і член Європейської асоціації податкових професорів

"Ми виступаємо за дворівневу пенсійну систему. Однак, на нашу думку, перехід повинен бути поетапним. Наша мета – провести реформу таким чином, щоб не нашкодити. Вже сьогодні дефіцит Пенсійного фонду  є колосальною проблемою для держави в цілому. Шкутильгає і система соціального страхування. Борги Фонду соціального страхування перевищили 2 млрд гривень", – констатував Гетьманцев.

Нагадаємо, суть другого рівня накопичувальної системи полягає в тому, що кожен українець із зарплати (або роботодавець від його імені) буде відраховувати певну суму на державний рахунок. Після з цього рахунку будуть здійснюватися додаткові виплати пенсії. Зараз в Україні функціонує перший рівень – солідарна система. Також законодавчо забезпечено роботу третього рівня – приватних пенсійних фондів.

Як відомо, Верховна Рада 3 жовтня 2017 прийняла пенсійну реформу, яка, сердь іншого, передбачала введення з 1 січня 2019 року накопичувальної системи загальнообов'язкового пенсійного страхування. Після впровадження цієї системи для кожної працевлаштованої людини до 35 років повинен обов'язково створюватися накопичувальний рахунок, після 35 років – за рішенням працівника. Система, згідно з поки не прийнятим законопроектом, матиме прогресивну шкалу відрахувань – від 2 до 7%. Щорічно сума відрахувань буде збільшуватися.

У грудні 2018 року міністр соціальної політики України Андрій Рева підтвердив, що в 2019 році впровадження другого накопичувального рівня пенсійної системи не відбудеться, хоча таким був план план пенсійної реформи. Законопроект про накопичувальну систему був узгоджений і схвалений профільним комітетом Верховної Ради ще навесні 2018 року, але після цього так і не було внесено на розгляд в зал парламенту.

 

Джерело:
До списку новин