загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Буковинська волонтерка започаткувала рух допомоги людям похилого віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

28-річна вчителька музики з Буковини Надія Молчанова започаткувала волонтерський рух допомоги людям похилого віку. Дівчина згуртувала 5000 людей, і тепер вони приносять продуктові пакети, необхідні ліки або курс лікування, купують окуляри або встановлюють лічильники.

“У нашій сім’ї було прийнято допомагати, для мене це не важко. Раніше часто замислююся, чому такі цінності є не в кожній сім’ї. Та коли подорослішала, зрозуміла, що не всі люди знають, як це”, – ділиться Надія. 

Третього січня 2019 року Надія створила спільноту у мережі Інстаграм, а потім й у Фейсбук під назвою “Допомога бабусям. Чернівці”, до якої за три тижні долучилося близько трьох тисяч осіб, які готові були допомагати.

Першу допомогу в Інтернеті Надія збирала, щоби навідатися до психлікарні, у відділення, де є люди похилого віку, до яких рідко хто приходить. Волонтерська команда зібрала для психоневрологічного будинку-інтернату 60 000 гривень.

Окрім цього, волонтери прибирають домівки старих, купують паливні брикети. Допомагають усі – діти вітають стареньких з днем народження, а місцеві клініки безкоштовно обстежують та оперують.

“Я дуже хотіла би, щоб на майбутнє покоління брало приклад і навчилося допомагати іншим у біді”, – наголошує Надія.

"Моя бабуся Вікторія – найсвятіше, що у мене є"

Коли Надія згадує бабусю Вікторію, то очі в неї наповнюються слізьми.

– Моя бабуся стільки усього пережила, про це можна книгу написати. Вона завжди навідувалася до стареньких із поманою і мене брала з собою. Моя бабуся – це найсвятіше, що є у мене в житті. Я виросла з бабусею, найбільше моє щастя – це коли вона щаслива. Напевно, тому я хочу, аби усі бабусі були щасливі. Вона навчила мене, що треба бути милосердною. Вчила, що як би важко не було – є ті, кому ще важче, – ділиться Надія.

– Моєю метою є навчити оточуючих творити добро. Я довго цього прагнула, залучала спочатку діток зі школи допомагати бабусям, які проживали в Чагрі. Оскільки учнів я не можу брати із собою до міста, то вирішила залучити свідому молодь та небайдужих допомагати, – пояснює Надія.

 

Джерело:
До списку новин