загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Балашов закликає завести в Україну західні пенсійні фонди

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україну потрібно завести західні банки та пенсійні фонди, щоб українці могли відкривати рахунки, оскільки довіри до вітчизняних банків і фондів у громадян немає.

Про це заявив політик Геннадій Балашов.

На його думку, гідна пенсія для українських пенсіонерів повинна становити не менш як 500 доларів, і для того, щоб забезпечити такі виплати, українська економіка має зрости у десять разів. З його слів, оскільки в Україні немає довіри до українських банків і фондів, необхідно забезпечити прихід західних банків і фондів до нашої країни, щоб українці могли відкривати рахунки там. Геннадій Балашов вважає, що слід скасувати податки та запровадити 5% з продажу та 10% податку на прибуток.

«І оголошуємо, що ті, кому більше 40 років, накопичують собі на пенсію, а держава знімає із себе зобов’язання. Вона займається тими, хто залишився. За який рахунок? За рахунок продажу всіх державних підприємств, за рахунок припинення дії мораторію на землю. І плюс надра, якими можна прекрасно поповнити Пенсійний фонд, якщо дати можливість розробки цих надр на базі ліцензій, зокрема західним компаніям», – заявив Геннадій Балашов, не виключаючи, що все це можна здійснити протягом однієї «п’ятирічки». 

 

Джерело:
До списку новин