загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Гройсман заявив, що спроба знизити тарифи може спричинити серйозну кризу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що спроба зниження тарифів може спричинити серйозну кризу і розірвання міжнародних договорів.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV.

"Спроба зниження тарифів може спричинити серйозну кризу - це розірвання всіх наших міжнародних договорів і, фактично, доведення країни до фінансової кризи. Чому? Тому що, як я підкреслив, зобов'язання підвищення ціни на газ були взяті не моїм урядом і не попереднім Арсенія Яценюка... " - сказав він.

У той же час, за його словами, уряд ухвалив всі необхідні рішення для недопущення підвищення цін на газ.

Як повідомляли Українські Новини, у Зеленського відхрестилися від зниження комунальних тарифів: не прерогатива Президента.

Також Кабмін і "Нафтогаз" знизили ціну на газ на 30 копійок за 1 куб. м з 1 травня.

Раніше меморандум з МВФ передбачав підняття з 1 квітня 2016 року ціни на газдля населення в рамках соціальної норми 1 200 куб. м в опалювальний сезон до рівня 75% від імпортного паритету.

 

Джерело:
До списку новин