загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кіт-паломник пройшов 300 кілометрів заради повернення в рідний монастир

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як зазначається, кіт прожив в монастирі вісім років. Чорно-білий кіт Мурчик – улюбленець отця Теодора Лева. Отець Теодор каже, кіт надзвичайно хитрий, розумний, гоноровий і потішний, та ще й крав наїдки братії.

Батюшка переїхав служити в Луцьк, забравши тварину з собою,  але на новому місці тварині не сподобалося.

"Єгумен в Луцьку котів не любить. Одразу сказав, щоб я його не випускав всюди гуляти. Я й тримав у келії. Гуляти він виходив увечері. Певно, зрозумів, що не приживеться на новому місці і вирішив повернутися назад в Лаврів. Пропав якось безслідно. День кота не було, другий. Тиждень. Я дуже переживав за ним. Винив себе, нащо привіз сюди. Навіть молився до святого Мартина, захисника приблудних тварин, щоб вберіг його", – каже отець Теодор.

Вже коли, здається, зникла надія, подзвонили з Лаврівського монастиря: кіт прийшов додому.

У монастирі дуже здивувалися, побачивши на ґанку пошарпаного і втомленого кота. Наразі здоров'ю тварини нічого не загрожує. Монахи кажуть, здається, кіт відчуває себе господарем у Лаврові. 

За його вчинок кота охрестили Паломником.

 

 

 

Джерело:
До списку новин