загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські пенсії – унікальна ситуація для всієї Європи, – економіст

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні з пенсіями склалася ситуація, якої немає ніде в Європі. У нас на одного пенсіонера припадає менше, ніж один працюючий, у Європі – більше трьох.

Про це заявив доктор економічних наук Андрій Длігач.

Пан Длігач зауважив, що в Україні на 17 мільйонів трудових ресурсів, серед яких приблизно 8 мільйонів постійно або тимчасово працюють за кордоном і 3 мільйони – бюджетники, припадає 11,7 мільйона пенсіонерів і 1 мільйон інвалідів. 

«Отже зрештою, ми маємо ситуацію, якої немає ніде у Європі. Коли на одного пенсіонера припадає менше, ніж один працюючий, який сплачує податки. Середньоєвропейська цифра становить більше трьох працюючих громадян на одного пенсіонера», – зазначив доктор економічних наук. 

Зокрема, за його словами, вся українська система соціальних і пенсійних виплат настільки застаріла, вона тримається лише на тому, що в країні є надходження в бюджет від Національного банку.

«У сучасних країнах бізнесові надходження формують найбільшу частку бюджету, йдеться, найперше, про малий і середній бізнес. У нас цього немає. Зрештою, це робить економіку країни дуже ризикованою. Щоб це вирішити, треба робити швидкі економічні реформи, відкривати економіку для інвестиційній і реформувати соціальну систему в країні», – пояснив Длігач. 

 

Джерело:
До списку новин