загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсії працівникам прокуратури: Рада прокурорів звернулася до влади

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

РПУ вирішила звернутись до Президента України.

Рада прокурорів України звертається до органів державної влади щодо визначення умов та порядку перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури. Про це йдеться на сторінці РПУ в Facebook.

Вказано, що Кабмін, порушуючи Закон України «Про прокуратуру» та Конституцію України, протягом чотирьох років не визначив порядок перерахунку пенсій працівникам прокуратури. У зв’язку з цим органи Пенсійного фонду України відмовляють у задоволенні заяв про проведення перерахунку розміру пенсії пенсіонерам з числа працівників прокуратури.

«Рада прокурорів України вирішила звернутись до Президента України щодо сприяння у прийнятті Кабінетом міністрів України рішення про розроблення і затвердження порядку та умов перерахунку пенсій працівникам органів прокуратури, а також безпосередньо до прем’єр-міністра України щодо організації розроблення та прийняття відповідного порядку», — йдеться у повідомленні.

 

Джерело:
До списку новин