загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Експерти пояснили, чому треба змінювати пенсійний закон

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ветеранам праці, які мали невелику зарплату і отримують мінімальну пенсію, підвищили пенсії з 1 липня. Пенсійні експерти вважають, що підвищувати невеликі пенсії треба не рішенням Кабміну, а зміною самого закону про пенсії. Нинішня ситуація, за словами фахівців, створює дискримінацію і ризики.

Аргументи експертів

«Це не системне розв'язання проблеми. Формула розрахунку пенсій, прописана в законодавстві, не дозволяє підняти пенсії одним людям і не підняти іншим. Тобто в цьому випадку йдеться вже не про перерахунок, а лише про цільові доплати з держбюджету, які можуть бути припинені в будь-який момент», — пояснив екс-заступник голови Пенсійного фонду України Віктор Колбун.

З цим згодна і керівник Інституту цивільних свобод, а раніше експерт реанімаційного пакету реформ за пенсвопросам Галина Третьякова. На її думку, пенсії потрібно підвищувати, але не дискримінуючи інші категорії пенсіонерів, інакше в підсумку вийде зрівнялівка.

«Я не проти політичної тези: людина працювала багато, а отримувала мало, треба їй допомогти. Але не аргументований вибір критеріїв „багато“ або „мало“. Той, хто відпрацював 35 років, — це, на думку Кабміну, багато, а 34 роки і 11 місяців — це мало. А нинішня формула розрахунку пенсій працює так: що більше працює людина, то більше у неї пенсія», — зазначила Третьякова.

 

Джерело:
До списку новин