загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жінка виглядає вдвічі молодшою і зводить з розуму молодих фанатів, але стати такою їй допомогла хвороба

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Її красі можуть позаздрити навіть студентки.

Мешканка Англії виглядає так, що її молодому тілу можуть позаздрити навіть студентки. Жінку приймають за сестру її дочки, але вона ніколи не лягала під ніж хірурга. Є більш здоровий і безпечний спосіб омолодитися, і він доступний кожному.

Анджела з Бредфорда, Англія, зізнається, що практично всі незнайомі люди при зустрічі з нею думають, що вона була під ножем хірурга. Ніхто не може повірити, що без пластичних операцій у 64 роки можна виглядати настільки молодо.

Але Анджела запевняє: виглядати добре їй допомогли не хірурги, а діагностована у 20-річному віці вовчанка, яка змусила жінку вести здоровий спосіб життя. Після того як вона дізналася про запальні процеси, англійка вирішила стежити за собою і позбутися від симптомів, не вдаючись до ліків. Замість пігулок вона використовувала фізичні вправи, харчування і медитацію.

Жінка переконана, що медитація і відмова від вживання м'яса — це найбільш важливі фактори, що сприяють її молодості. Зараз Анджелі за шістдесят, але спосіб життя спрацював настільки ефективно, що перехожі завжди приймають жінку за сестру її дочки (якої зараз 34), а чоловіки вдвічі молодше регулярно запрошують на побачення і хочуть відносин. Але у красуні вже є чоловік, його звуть Девід, і йому 69 років.

З 16 років дівчина працювала моделлю, але в 30 років народила доньку Аріель і вирішила залишити кар'єру. Її зовнішність завжди привертала увагу чоловіків, але багато жінок, за словами Анджели, часто критикують її та не вірять, що таку красу створили не хірурги.

Насправді немає великого секрету, щоб виглядати так, у 64 роки. Генетика спрацьовує, але більше спосіб життя. Саме він — найкращий показник того, наскільки добре людина старіє.

Жінка переконана, що секрет криється в мисленні. На думку англійки, потрібно зрозуміти, що старіти красиво — це справа всього життя. Чим більше ви піклуєтеся про себе, запевняє Анджела, тим легше буде зберегти молодість.

Для мене старіти красиво було справою всього життя. Я стала практикувати догляд за собою, коли була юною. Мені допомогли харчування, медитація, мої думки. Чим раніше почати піклуватися про себе, тим більше буде віддача згодом. У свої двадцять з невеликим я відчувала себе повною життя, впевненості та енергії, але ближче до 30 у мене виявили вовчак, і, на щастя, я змогла лікуватися без ліків.

Жінка зізнається, що діагноз змінив все.

Це було пробудження, щоб значно відсунути на задній план моє бурхливе життя. Саме після цього діагнозу моя медитативна практика і дисциплінований догляд за собою стали основою мого життя.

Анжела зізналася, що їй лестить увага чоловіків, які «молодше на десятки років». Однак вона веде здоровий спосіб життя далеко не заради цього.

Я думаю, що ми повинні піклуватися про себе зсередини не заради чогось або когось ззовні. Я більше ніж 35 років не їм м'ясо і птицю, і відчуваю себе з кожним роком все краще. Я вживаю як можна більше органічних продуктів і волію кілька невеликих прийомів їжі в день, оскільки це полегшує травлення. Я їм авокадо в день, вранці п'ю свіжий чай з імбиром та лимоном і обмежуюся однією кави в день до полудня.

Жінка зізналася, що зазвичай ніхто не вірить в те, що їй вже 64 роки.

Люди реагують на мій вік зазвичай з подивом або з тонким припущенням, що я, мабуть, зробила багато косметичних операцій або повинна бути анорексичною — і те й інше не відповідає дійсності.

Анджела охоче ділиться секретом свого довголіття, але говорить, що далеко не всі готові дотримуватися такого способу життя.

Якщо люди запитують, я охоче ділюся своїм вибором способу життя, але для цього потрібні цілеспрямованість і відданість справі, а багато людей просто не хочуть цим займатися. Вони хочуть тільки результату. Я особисто проти пластичної хірургії, тому що жінка повинна виглядати природно.

Анджела радить всім звернути увагу на формат життя хоча б для того, щоб в майбутньому сказати собі спасибі.

Моя краща порада — почати піклуватися про себе якомога раніше, і ти пожнеш плоди згодом. Мова також йде не про те, щоб виглядати як хто-небудь інший, включаючи мене або будь-яку знаменитість, або про те, щоб бути худіший. Мова про те, щоб бути найбільш здоровою версією себе. У популярній культурі та соціальних мережах жінки завалені повідомленнями про те, як вони повинні виглядати, тому я дійсно вважаю, що важливо перестати порівнювати себе з ким-небудь. У тому числі з собою молодою.

 

Джерело:
До списку новин