загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Ціна на газ: у Зеленського назвали пропозицію для МВФ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Влада наполягатиме на пом’якшенні позиції МВФ у питанні вартості газу в Україні.

Влада наполягатиме на пом’якшенні позиції МВФ у питанні вартості газу в Україні. Про це перед засіданням Кабміну заявив представник Президента в уряді Андрій Герус.

«Переговори будуть у вересні, і позиція така, щоб була м’якша позиція, пов’язана з цінами на газ і введенням лібералізованого ринку газу», — сказав він, коментуючи ініціативу Офісу президента не прив’язувати транш МВФ до ціни на газ.

Герус підкреслив, що введення вільного ринку необхідно, але це потрібно робити поетапно.

«Тому немає якоїсь зовсім іншої позиції, яка може не сприйматися МВФ, це будуть звичайні переговори, і будуть питання, як краще лібералізувати ринок газу, як краще будувати вільний, конкурентний ринок, щоб від цього вигравали споживачі», — додав він.

Раніше в МВФ заявляли, що не проти зниження цін на газ, якщо вони відповідають ринковим.

Напередодні стало відомо, що з серпня газ для населення подешевшає ще на 5,5%. За даними Кабміну, за останні місяці тарифи на газ впали на 25%.

 

Джерело:
До списку новин