загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У столиці вперше пройде міжнародна виставка, присвячена Чорнобильській катастрофі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виставка поєднає сучасні технології, медіа-арт, VR- і AR-технології, параметричну архітектуру, кінект, лазерні і проекторні інсталяції та інші напрямки.

У столиці вперше пройде міжнародна медіа-арт виставка, присвячена трагедії на Чорнобильській АЕС. Про це повідомляють в Facebook організатори Artefact art-project.

Експозиція під назвою Artefact: Chernobyl 33 пройде в будівлі Київського річкового вокзалу. У себе вона об’єднає сучасні технології, медіа-арт, VR- і AR-технології, параметричну архітектуру, кінект, лазерні і проекторні інсталяції та інші напрямки.

Організатори називають виставку першою культурною відповіддю України на інформаційну трагедію Чорнобилю. Тому за допомогою медіа-арту вони хочуть закликати людей переосмислити роль цієї катастрофи в минулому української нації.

Експозиція створена за підтримки Українського культурного фонду під керівництвом куратору з Іспанії. У ній також брали участь українські та європейські артисти, музиканти і експерти.

Коли: 26 вересня – 6 жовтня, з 15:00 до 18:00

Де: Київський річковий порт

Адреса: Поштова площа, 3

Вхід вільний.

 

Джерело:
До списку новин