загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Робота після 50: експерти розповіли, які навички потрібні літнім претендентам для працевлаштування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українським пенсіонерам не вистачає досвіду взаємодії з гаджетами.

З 11,5 мільйона українських пенсіонерів, більше двох – працюють. Такі дані оприлюднив Пенсійний фонд України. Нагадаємо, середня пенсія зараз складає трохи більше трьох тисяч гривень, але її отримують далеко не всі. Тому для багатьох робота не примха, а необхідність.

Втім, знайти її в поважному віці буває непросто. Часто роботодавці відмовляють у прийомі саме через вік. Що треба знати і вміти, щоб все ж отримати бажану посаду?

Знайти роботу тим, кому за 50 – справжнє випробування. Роботодавці часто побоюються, що люди передпенсійного віку не дружать з сучасними технологіями.

"Мені син каже:"Давай купимо нормальної телефон". Я кажу:"Ні, мене цей влаштовує"- розповідає пенсіонерка Любов і показує свій телефон. Звичайний, кнопковий, без месенджерів і доступу до соцмереж.

Три тижні тому жінка спробувала змінити роботу. Але в декількох компаніях відмовили, натякаючи на вік здобувачки і її упередження з приводу сучасних методів комунікації.

А ось Тетяні в 57 пощастило. Жінка тільки сіла в крісло головного бухгалтера. З кореспондентами новин "Сьогодні" спілкується за допомогою інтернет месенджера. Перш ніж отримала цю роботу, чула багато відмов.

"Деякі ввічливо кажуть, що у них колектив молодий:"Вам у нас незручно буде". А деякі хамили. Власник, не соромлячись, мені говорив "Я вам заплачу 6000, і будете ввести 4 фірми" – розповідає Тетяна, мешканка Гребінців.

Але після декількох співбесід бухгалтер нарешті зустріла розважливого роботодавця:

"Він мене взяв не за довгі ноги, тому що у мене їх немає. Він шукав людину яка знає всі операції і має досвід роботи".

Експерт з кадрів Юлія Дрожжіна пояснює, що реальна вікова дискримінація в Україні при працевлаштуванні починається вже у віці 45 років:

"Проблеми з працевлаштуванням бувають навіть після 45 років. Чим вони викликані? Побоюваннями роботодавців, що такі здобувачі не зможуть влитися в колектив і не зможуть освоїти нові технології і нове програмне забезпечення".

Щоб підвищити ймовірність працевлаштування, не ігноруйте сучасні засоби зв'язку, відповідайте на повідомлення в електронній пошті і напишіть правильне резюме.

"Менеджер не дивиться досвід більше 10 років. Тому або описати весь той багаторічний досвід максимально лаконічно або навіть дещо опустити те, що старше 10 років"- радить експерт.

У документі вкажіть, наскільки впевнено користуєтеся гаджетами, програмами. Також перевагою буде знання іноземної мови. Якщо ви тільки освоюєте нові технології, не соромтеся написати про це роботодавцю.

 

Джерело:
До списку новин