загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Грядуть серйозні зміни: українців попередили про "сюрприз" з пенсіями

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні незабаром пенсію за віком призначатимуть автоматично, а провести розрахунок розміру цих виплат можна буде онлайн.

Про це йдеться в указі глави держави №837/2019, яким передбачається створення Кабінетом міністрів ряду законопроектів у цій сфері.

В указі йдеться, що з 31 грудня 2019 року в Україні буде надаватися більшість адміністративних послуг в електронному вигляді, в тому числі і пенсійне забезпечення.

Обслуговувати людей будуть на веб-порталі ПФУ. Крім того, до кінця року повинен почати свою роботу "Пенсійний калькулятор" для автоматичного розрахунку розміру пенсійних виплат.

Також в указі йдеться, що до 30 червня 2020 року в країні будуть введені наступні зміни:

  • •  механізм автоматичного, без звернення особи, призначення пенсій за віком після досягнення пенсійного віку;
  • •  обов'язкова професійна накопичувальна пенсійна система для працівників, які зайняті на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників.

Згідно з текстом законопроекту, до кінця 2020 року в Україні буде введено адресний підхід надання комплексної соціальної підтримки населенню і створена дієва система здійснення верифікації моніторингу соціальних виплат.

 

Джерело:
До списку новин